Hint Yağı Siğil’e Karşı etkilidir

Hint Yağı’nı Siğil yumuşayana kadar günde 2-3 kez kulak pamuğuna damlattığınız siğil üzerine sürün.   Daha sonra yara bandıyla kapayın. Her gün bunu tekrarlayarak 21 gün Hint Yağı’nı  iyice yumuşayana kadar devam ederek uygulayın. Bu yöntem çogu kez siğillerde faydalı olmuştur.

********

Allah şifa nasip etsin. Genital siğillerin tedavisinde de organik Hint Yağını  pamuğa  damlatın, siğillere uygulayın. On gün boyunca günde en az bir kere bu işlemi tekrarlayın. Siğil giderek beyaz renge dönüşerek zamanla yumuşuyaşacak veya yerinden kopacakdır. Deri hastalığı olarak bilinen siğil viral bir enfeksiyon olarak deri üzerinde oluşan iyi huylu tümörler olarak bilinir. Vücudun belirli bölgelerinde ziyade her yerinde çıkması mümkündür. Siğil derinin üst tabakasındaki hücreleri etkileyerek hücrelerin çoğalmasına sebep olur. Aşırı şekilde keratin üretimine sebebiyet vererek deride görsel farkedilen siğilleri oluşturur. İlk zamanlar küçük nokta şeklinde görülür. Her hangi bir tedavi uygulanmadığı sürece nohut tanesi büyüklüğüne ulaşır ve çoğu zaman acı verirler.

Siğil virüsle bulaşan enfeksiyonlar neticesinde vucudumuzda oluşur. Her yaştan insanda her zaman ve mevsimde görülebilir. En çok el, tırnak çevresinde, parmak,  diz, ayak tabanında ve boyun bölgesinde ortaya çıkar. İnsanların genital bölgede ve göz kapakları üzerinde  oluşabilir. İnsan temasıyla özellikle el sıkışmayla bile bulaşabilir. Kişisel eşyaların ortak kullanımıyla çorap, elbise, tıraş bıçağı, terlik, havlu v.s. gibi bulaşan siğiller bir süre kuluçka döneminde kaldıktan sonra, cildimizde deri yüzeyinde gözle görülebilecek kadar büyürler. Kuluçka dönemi bir haftadan veya aylarca sürebilir, bu nedenle nereden bulaştığını anlamak belirlemek oldukça zordur.,

Indische Öl ist wirksam gegen Warzen und.

الهندي هو النفط فعالة ضد البثور و.

Indian Oil est efficace contre les verrues et.

印度石油是有效對抗疣和。

भारतीय तेल मौसा के खिलाफ प्रभावी है और।

Indian Oil Is effective against Warts and.

India el aceite es eficaz contra las verrugas y.

インド油尖圭コンジローマに対して有効であるとします。

Indian Oil é eficaz contra verrugas e.

******

Индийская нефть является эффективным против бородавок и.

Bir yanıt yazın

Paylaş
Paylaş