PAPATYA Kas Ağrılarına Faydalıdır.

Papatyanın kas spazmları dahil olmak üzere bir çok rahatsızlıklarda tedavi etmek amacı ile antik çağlardan beri kullanılır. Papatya  özelliklere sahip 36 flavonoid bileşik bulundurur. Yapacağınız şey etkilenen kas üzerine papatya esansiyel yağı ile masaj yapmaktır. Papatya çayı da kas ağrılarını rahatlatmaya yardımcı olabilir.

Kaslarınızda istemsiz olarak sertlik, gerginlik veya şişkinlik hissettiniz mi? Spor sonrası kaslarınızın tutulduğunu? Kendinizi gergin hissettiğiniz zamanlar oldu mu? Herkeste meydana gelebilen böyle durumlara kas spazmı yada kramp adı verilir.

********
Spazmlar karın, kollar, eller ve ayaklarda sık görülür. Ayrıca baldır, hamstrings, kuadriseps kasları ve göğüs kafesi boyunca da fark edebilirsiniz. Basit kas spazmları birçok durumda ağır egzersiz ve güçlü spor yapmaktan kaynaklanır. Sabır, dinlenme, nazik germe hareketleri ve kas masajı ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilir. Kas spazmları multipl skleroz, müsküler distrofi ve McArdle hastalığı gibi kronik durumların ortak bir yan etkisi olarak da ortaya çıkabilir.

One thought on “PAPATYA Kas Ağrılarına Faydalıdır.

 • 19 Temmuz 2017 tarihinde, saat 06:29
  Permalink

  ブランドコピー(N級品)優良店!
  2017年人気貴族ブランドコピー(N級品)優良店!
  ルイヴィトン、シャネル、グッチ、ロレックス、バレンシアガ、
  エルメス、コーチ、ブラダ、クロエ大激売中
  ★高級品☆┃時計┃バッグ┃財 布┃その他┃
  ◆★ 誠実★信用★顧客は至上
  ●在庫情報随時更新!
  品質がよい 価格が低い 実物写真 品質を重視
  100%品質保証 100%満足保障 信用第一
  ★人気最新品┃特恵中┃☆腕時計、バッグ、財布、ベルト、アクセサリー、小物☆
  ★当店商品送料無料日本全国!

  休業日: 365天受付年中無休

Bir yanıt yazın

Paylaş
Paylaş