Kuru incir ve Zeytinyağ, ASTIM’a Faydalıdır

Astım, alerjik astım ve öksürük şikayetleri için doğal tedavi yöntemlerinin en etkilisidir. İnciri saf zeytinyağında bekletip yerseniz, Öksürük ve astımın hastalıkları etkisiz bırakırsınız. Zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz yaşamımızda  faydalıdır.  Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki Astım Hastaları İçin Zeytinyağı ve İncir Mucizesidir.

********

Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 adet kuru inciri sabah öğünlerinden önce tüketilmesi önerilmektedir. Bu şekilde bu kürün en az 6 ay boyunca devam ettirilmesi gerekmektedir. Hiç ara vermeden uygulan bu formül astım ve öksürük problemi olanlar için inanılmak bir tedavi yöntemidir. Mutlaka uygulanması tavsiye edilmektedir.

İncirin faydaları arasında bilindiği üzere mideyi çalıştırması, bağırsakları yumuşatması ve sinir sistemini olumlu etkilemesi bulunmaktadır. Bunların dışında incir ağacının dallarındaki süt sayesinde siğillerden de kurtulmanız mümkündür

Zeytinyağı İncir Nasıl Yapılır?
Öncelikle 2 adet inciri 1 gün öncesinden saf zeytinyağının içerisine koyuyoruz ve 1 gün bekletiyoruz. 1 gün sonrasında incirleri içerisinden çıkarın ve hemen tüketin. Ardından yeni incirlerinizi yediklerinizin yerine koyun ve tekrar 1 gün bekletin. 6 ay aralık vermeden sağlıklı sonuçlar vermesinisağlayabilirsiniz. Süre uzun olduğu için bu kür size zor gözükebilir.Fakat hazırlaması kolay olduğu için kolaylıkla uygulanabilirsiniz.

 Tazesi de malum tembel mideyi çalıştırıyor, bağırsakları yumuşatıyor, sinirleri kuvvetlendiriyor boğaz ağrılarını kesiyor çıbanları olgunlaştırıyor, bronşları yumuşatıyor. Ayrıca incir ağacının dallarındaki süt  siğilleri geçiriyor.

Dried figs and with ASTHMA sufferers is healing

Asthma, allergic asthma and cough the most effective natural treatment methods for complaints. If you eat pure, steep them in olive oil, figs Cough and asthma diseases ineffective. It’s amazing when you rest in olive oil dry Fig is useful in our lives. Natural and pure olive oil when you rest during the day in figs so useful that Asthma Patients For olive oil and figs Mucizesidir.

Getrocknete Feigen und Oliven-Öl mit Asthmatiker Heilung

Asthma, allergisches Asthma und Husten die effektivste natürliche Behandlungsmethoden für Beschwerden. Wenn Sie pur Essen, Tauchen sie in Olivenöl, Feigen Husten und Asthma Erkrankungen unwirksam. Es ist erstaunlich, wenn Sie in Olivenöl trocken positionieren Abb. eignet sich in unserem Leben. Natürliche und reine Olivenöl, wenn Sie Ruhe während des Tages in Feigen so nützlich, dass Asthma-Patienten für Olivenöl und Feigen Mucizesidir.

 

Bir yanıt yazın

Paylaş
Paylaş