Yumurta Saçlara Faydalıdır.

Tavuk Yumurtası saç sağlığı için de önemli besin kaynağıdır. Yumurtanın limon suyu ve saf zeytin yağı gibi diğer maddelerle karıştırılarak kombine edildiğinde maksimum derecede yarar sağlanır. Sağlığımız için bu karışım saça uygulandığında saç dökülmesine engel olabilir. İnsanların Saçları güçlendirir ve doğal bir parlaklık kazandırır.

Çiğ yumurta insanın saçına yararlı Tavuk Yumurtasının saça ve cilde faydaları bulunur İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası saç ve cilt için de çok önemli bir gıda ve önemli faydaları bulunuyor. Kısaca özetlersek: İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtasının saça faydaları Saç büyük oranda proteinden meydana gelir.
********
İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası çok kaliteli bir protein içerdiği için saçı güçlendirir. Çiğ İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası saça sürülüp bekletildiğinde saçları güçlendirir ve dökülmelerini engelleyebilir.

İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtasının cilde faydaları İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası A vitamini içerir ve İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası proteini cildin elastikiyetinin korunmasında yardımcı olur. Çiğ İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası beyazı cilde sürülüp, kuruyana kadar bekletildikten sonra ılık suyla yıkanırsa cilde faydalı olabilir. Gördüğünüz gibi İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası korkulacak değil tam aksine sürekli tüketilmesi gereken oldukça İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası beyin için önemli olan kolin isimli maddeyi içerir Kolin birçok insanın adını bile bilmediği ama inanılmaz derecede önemli bir besin.İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası iyi kolestrolü (HDL) artırır ve kötü kolestrolü (LDL) zararsız hale getirir. HDL halk arasında iyi kolestrol olarak biliniyor. HDL seviyesi yüksek olan insanların kalp hastalığına yakalanma veya felç geçirme riski daha düşük. İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası yemek HDL seviyesi yükseltmenin çok iyi bir yolu. Bir araştırma günde 2 İnsanın saçına yararlı Tavuk Yumurtası yemenin 6 hafta sonunda HDL’yi %10 yükselttiğini gösteriyor.
******
LDL kolestrol ise kötü olarak bilinir. Yüksek LDL kolestrolün kalp hastalığıyla bağlantısı var. Ama insanlar LDL’nin iki çeşidi olduğunu bilmiyor. Küçük ve yoğun LDL parçacıklarının yanı sıra büyük LDL parçacıkları var.

Bir yanıt yazın

Paylaş
Paylaş