Lacivert Renk, Siyatik ve Romatizma Yararlıdır

Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk vücuttaki bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bu rengin enerjisi çok iyi bir kan temizleyici olduğu için, vücudun toksinlerden arınmasını kolaylaştırır. Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk beynin her iki yarı küresi arasındaki uyum, yine laciverdin oluşturduğu olumlu etkilerindendir. Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk yüz ile ilgili (göz, kulak, burun, ağız, sinüsler gibi.) tüm rahatsızlıkların tedavisinde, rahatlıkla kullanılabilir. Bunlara ek olarak, laciverdin yatıştırıcı ve dinlendirici yanından söz etmek de doğru olur.

********

Dolayısıyla da söz konusu çakra bağlantılı tüm fonksiyonların dengelenmesi ve bir düzene kavuşturulmasıyla ilgilidir. Göz, kulak, burun, sinir bozuklukları ve ruh hastalıklarına karşı. Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk bazen indigo mavisi de denir. Açık gecelerdeki gökyüzünün rengidir. Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk merkezleri düzenli çalışan kişiler ruhen düzgündür, kuvvetli bir hafızaları vardır ve oldukça zekidirler Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk Mavinin diğer koyu tonları gibi lacivert de, ruhsal ve fiziksel rahatsızlıkların giderilmesinde çok etkin bir yere sahiptir.Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk romatizması ise bu bölgelerin yaklaşık olarak en fazla 10-11 bölgesinde bulunabilmektedir. Çünkü diğer bölgeler romatizmayı oluşturan iltihap için uygun koşullar sağlamamaktadır. Uykusuzluk, çok aşırı yorgunluk, düzensiz uyku en belirgin belirtilerindendir.  Bunun tavsiye edilmesinin en büyük sebeplerinden ve en önemlisi olan ise Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk romatizmasının tedavi süresidir. Çünkü tedavi sanıldığından daha fazla vakit almaktadır. Hastalık zaten hali hazırda şiddetli bir hastalık olmasından dolayı zaten tedavi vakit almaktadır. Ayrıca kişiden kişiye değişen değişik komple Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renkler de gerçekleşmektedir ve bu da tedavi süresinin tahmin edilenden daha fazla sürmesine neden olmaktadır. Yukarıda belirtilen gerçeklerin ışığında anlamaktayız ki Doğal olarak Siyatik ve Romatizmaya yararlı Lacivert Renk romatizması geçiştirilemeyecek kadar hassas bir hastalıktır. Yukarıda belirtilen bulguları kendinizde gördüğünüz anda hiç vakit kaybetmeden en yakın hastaneye başvurulmalıdır.

indeks: Renk Meditasyonu, Renk terapisi, fiziksel sağlığı, stres, kas, Doku, Enerji, Ezoterik, çarka, Homeopatik, color,  sanat terapisi, alternatif tedavi,  Color therapy, zihinsel sağlığı, ruhsal sağlığı, art Iherapy, alternative treatment, renk, zihin, beden, duygu, denge, canlılık, Spor,

******

Bir cevap yazın

Paylaş
Paylaş