Siyah Sarımsak Hücreleri Yeniler

Siyah Sarımsak Hücreleri Yeniler
Moda olduğu için, doğal sağlık gıda mağazalarında siyah sarımsağı bulmak kolaydır. Buna ek olarak, Asya, Avrupa ve Amerika’daki ünlü şefler arasında popüler bir katkı maddesidir. Her zaman boş mideye günde 1-3 diş Hücreleri yenileyen siyah Sarımsak yemek önerilir. Kahvaltınızın bir parçası olarak bir dilim ekmek ya da tostun üzerine de sürebilirsiniz. Bal ve sarımsağın antimikrobiyel ve antifungal özellikleri bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olur. İkisi de bedeninizin virüsler, bakteriler ve diğer patojenlere karşı olan savunmasını arttırır. Öksürüğünüz ister bakteryal enfeksiyon ister virüs sonucu olsun, bal ve ezilmiş sarımsakla hazırlayacağınız basit bir şurup, öksürüğünüzü tedavi edecektir.Bu akrışım hem hissettiğiniz rahatsızlığı azaltır hem de balgam söktürücü etkisi vardır.

****



****
Bununla birlikte, dinlenmeden önce yenmemesi önemlidir. Bunun nedeni, enerji verici bir etkiye sahip olması ve bazıları için uykusuzluğa neden olabilmesidir. Sporcular egzersiz yapmadan önce smoothie ve yemeklerine bir diş Hücreleri yenileyen siyah Sarımsak eklemeyi seçebilirler. Sonuçta, elit atletler için bile performansı artırır. Eğer isterseniz, soslarınıza, çorbalara, tartlara veya pilav ya da makarna yemeklerinize de ekleyebilirsiniz. Ayrıca et, balık veya sebzeye eşlik etmek için de mükemmeldir. Siyah sarımsağı, bir plastik torbada ya da cam şişede oda sıcaklığında sorunsuz bir şekilde bir sene boyunca saklayabilirsiniz.
Aşırı stresi azaltmak için Hücreleri yenileyen siyah Sarımsak yemek doğal bir reçete olarak kullanılabilir. Kaygıyı gidermek, uykusuzluğa karşı mücadele etmek, sinirlilik ve kötü ruh hallerini azaltmak için çalışır. Bunun sonucu, geleneksel sarımsaktan daha fazla besin konsantrasyonuna sahip koyu bir sebzedir. Asya’da, özellikle de yemekleri için baharat olarak kullandıkları Japonya’da popülerdir. Siyah sarımsağın hazırlanma süreci oldukça basittir. Sarımsak başları belirli bir sıcaklıkta (yaklaşık 70 ° C) ve nemde (% 85 ila % 90 arasında) fermente edilir. Ne maya ne de bakteri eklenir. Bu yavaş bir süreçtir, ancak sonuç gittikçe popular olan doğal bir reçetedir. Siyah sarımsağın lezzeti biraz asitli olsa dahi biraz daha tatlıdır. Diş boyutu belirgin bir şekilde azalır, ancak iyileştirici özellikleri daha yoğunlaşmıştır. Ayrıca, bilinen sarımsağın istilacı kokusunu da kaybeder. Yanık görünümüne rağmen, dokusu daha yumuşak ve kremsidir, bu nedenle aç karna tüketmek, yemek yapmak ya da sürmek için idealdir. Yukarıda bahsedilen etkilerin yanı sıra, Hücreleri yenileyen siyah Sarımsak kabızlıkla savaşır, kolesterolü düşürür ve sistein içeriğinden dolayı anri-kanserojenik özelliklere sahiptir. Sarımsağın tadını sevmiyorsanız siyah sarımsağın tadını sevebilirsiniz.  Boş bir mideye yediğiniz zaman, Hücreleri yenileyen siyah Sarımsak vücudunuzdan fazla suyu uzaklaştırır. Hücreleri yenileyen siyah Sarımsak nerede ve nasıl üretilir? Beyaz sarımsak ile siyah sarımsak arasındaki farklar nelerdir? “Yıllanmış sarımsak” olarak da bilinir, Hücreleri yenileyen siyah Sarımsak yavaş pişirme ya da yaşlanma işlemiyle meydana gelir.

İndeks: sarımsak. Kollajen, tiyosülfatlar, Cilt, antibiotik, anti-fungal, alicin, siyah sarımsak, fermentasyon, S-Allyl cysteine, B1, B6, C vitamini, kalsiyum, fosfor, manganez, kükürt, allil sülfür, oleum alicine, Antiseptik, antifungal, antiviral, antioksidan, antibakteriyel

 

.

Uyku Kas Ağrılarına Dinlendirir.

Hurma Kısırlık için ilahi şifadır.

Ceviz Kabuğu Suyu Diş Tartarlarına Karşı Faydalıdır.

Parmak basınç masacı Akupunktur Ağrılara Faydalıdır

Hurma, iktidarsızlığa iyi Geliyor

Keten Beyaz Bijou Perdeler Ferahlıktır.

.

Bilgi Kaynaklarımız:

 

www.naturlebens.com

 

www.bitkiveinsan.com
www.faydaliyasam.com

 

www.enerjistmasor.com
www.google.com

 

UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.

Bir cevap yazın